WARTA PYZDRY KOLEJNYM RYWALEM PELIKANA

Po dwutygodniowej przerwie do rozgrywek ligowych powraca zespół Pelikana Niechanowo, który w najbliższą sobotę 19 października uda się do Pyzdr. Tam o godz. 15.00 rywalem będzie miejscowy zespół Warty.

W minionej kolejce zespół zielono - czarnych zaliczył pauzę z powodu "perturbacji" w rozegraniu meczu w Kłecku. Ostatecznie mecz ten odbędzie się tydzień po zakończeniu rundy wiosennej, tj. 24 listopada.

Podopieczni Andrzeja Stefańskiego głodni zatem ligowych emocji udają się na trudny teren do Pyzdr. Warta obecnie okupuje piątą lokatę w tabeli mając zgromadzonych po 10 kolejkach solidne 18 oczek. Co na pewno zwraca uwagę "warciarze" prezentują raczej ofensywny styl gry, gdyż zarówno dużo bramek strzelają (26), ale i sporo też tracą (19).

Zespół Pelikana przez ostatnie dwa tygodnie solidnie potrenował, mając okazję do poprawienia kilku elementów w grze. Miejmy nadzieję, że przyniesie to pozytywny efekt w postaci dobrego wyniku. Takim na pewno są trzy punkty wywiezione z tak trudnego terenu.