PRZYJACIELE PELIKANA: FIRMA TRANSSTACH PANA STANISŁAWA MAZURKA

Kontynuując nasz cykl felietonów, przedstawiamy kolejnego PRZYJACIELA naszego Klubu - Firmę Transportową TRANSSTACH  Pana Stanisława Mazurka, która jest z nami od początku istnienia sekcji piłki nożnej!!!

Firma Transstach powstała 5 października 1989 roku, więc w przyszłym roku będzie świętować 30 lecie swojego istnienia. Jest to biznes rodzinny, który założył Pan Stanisław Mazurek. Obecnie firma prowadzona jest przez niego wspólnie z małżonką Panią Wiesławą oraz synami Robertem i Mariuszem. Dziś to uznana marka na rynku transportowym, świadcząca przewozy turystyczne w komfortowych warunkach. Transstach dysponuje flotą kilkudziesięciu autokarów i busów dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Przy tym wszystkim pozostaje konkurencyjna cenowo na coraz bardziej wymagającym rynku transportowym. Dodając do tego profesjonalne zarządzanie, mamy obraz doskonale funkcjonującego rodzinnego biznesu.

Firma Transstach z Panem Stanisławem Mazurkiem na czele od wielu lat wspiera Pelikana Niechanowo. Tak na prawdę jest z Klubem od momentu zgłoszenia zespołu seniorów do rozgrywek seniorskich w 2000 roku. Jest to więc wieloletnia współpraca. W międzyczasie Pan Stanisław Mazurek był Prezesem Klubu, którego doprowadził do największego sukcesu, czyli rozgrywek III ligi. Można śmiało stwierdzić, iż Stanisław Mazurek to prawdziwa ikona Klubu z Plant. Bez jego osoby i wsparcia firmy trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie Klubu na taką skalę. Właśnie jest z nami kolejny, dziewiętnasty już sezon. WIELKIE DZIĘKI PANIE STANISŁAWIE!