PRZYJACIELE PELIKANA: CENTRUM ROLNICZO - TECHNICZNE JK2

W kolejnej odsłonie naszego cyklu felietonów przedstawiamy następnego PRZYJACIELA Klubu Centrum Rolniczo - Techniczne JK2 Pana Jarosława Krawczyka.

Firma ma swoją siedzibę w Niechanowie przy ul. Długiej 4A, a drugi sklep znajduje się w Gnieźnie przy ul. Podkomorskiej. Sklepy oferują szeroki asortyment z tzw. branży artykułów metalowych. Znaleźć można tam zatem wszelkiego rodzaju drobne i większe elementy niezbędne do użytku w każdym gospodarstwie domowym. Również okoliczni rzemieślnicy znajdują tutaj swój punkt zaopatrzenia w niezbędne produkty do codziennie wykonywanej pracy, gdyż Centrum specjalizuje się również w specjalistycznych artykułach zaopatrzenia warsztatów, itp. Firma Pana Jarosława Krawczyka oferuje konkurencyjne ceny, a co najważniejsze szeroką gamę asortymentu. Nie możesz czegoś znaleźć w swoim warsztacie? Tutaj masz to pod ręką. Współpraca z Klubem trwa od ubiegłego roku i są jasne perspektywy na jej owocny rozwój. Za wszystko DZIĘKUJEMY!