ZALEGŁE DERBY Z LECHITĄ JUŻ W NIEDZIELĘ

Deser na koniec rundy jesiennej wielkopolskiej klasy okręgowej szykuje się w najbliższą niedzielę w Kłecku. Tam w ramach derbów powiatu gnieźnieńskiego Lechita podejmie niechanowskiego Pelikana. Początek spotkania o godz. 12.00.

Mecz ten miał pierwotnie odbyć się 12 października, lecz z różnych względów nie doszedł do skutku. Wielkopolski Związek Piłki Nożnej wyznaczył obligatoryjny termin na najbliższą niedzielę 24 listopada.

Ostatnie dwa sezony zarówno Lechita jak i Pelikan rywalizowały w poznańskiej A-klasie, spotykając się regularnie w meczach ligowych. W minionych rozgrywkach Lechita wywalczył bezpośredni awans do "okręgówki" z 2 miejsca, zwyciężając w decydującym meczu w Niechanowie 3:1. Później jak wiemy okazało się, że Pelikan dzięki reorganizacji rozgrywek również zagra w klasie okręgowej. Mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze dostarczają emocji, więc nie inaczej powinno być i tym razem w Kłecku.