KS Mostki Gospodarze

Rafał Pietrzak

Utworzono:

14.04.2020

Mecz pucharowy, który miał być testem dla zawodników rezerwowych oraz wchodzących do zespołu okazał się całkowicie nieudanym występem Baszty. Przygodę z Okręgowym Pucharem Polski kończymy na pierwszej rundzie z niżej notowanym rywalem, a był to pierwszy przypadek, w którym nasz zespół był zdecydowanym faworytem w meczu tych rozgrywek.
W regulaminowym czasie gry padł remis 3:3, jednak w rzutach karnych o jedno trafienie lepsi okazali się gospodarze z Mostek. Bramki dla przedeckiej drużyny zdobyli 2x Patryk Barański oraz Patryk Gitalewicz, dla którego było to pierwsze trafienie w naszych barwach.
Na mecz pojechaliśmy bez bramkarza, a między słupkami stanął Rafał Górniak. Pierwszy skład był kombinacją kilku podstawowych zawodników z tymi, którzy w tym sezonie grali bardzo mało lub wcale. Meczu do końca nie dograli nawet nasi weterani: Mariusz Dorabiała oraz Barański, a Tomek Konopiński wszedł na ostatnie 20 minut. Nie jest to jednak usprawiedliwieniem dla końcowego wyniku, tym bardziej, że Baszta prowadziła 1:3. Gra wyglądała bardzo kiepsko i na pewno nie może dodać pewności siebie przed meczami z rywalami znacznie bardziej wymagającymi.