TRUDNA PRZEPRAWA PRZED SENIORAMI. POLONIA II ŚRODA - PELIKAN

TRUDNA PRZEPRAWA PRZED SENIORAMI. POLONIA II ŚRODA -  PELIKAN

Bardzo trudne spotkanie czeka seniorów Pelikana Niechanowo w 6 kolejce sezonu poznańskiej A-klasy, w której zielono - czarni będą podejmowani w Środzie Wielkopolskiej przez rezerwy trzecioligowca - Polonii. Mecz zaplanowano na niedziele o godz. 15.00.

Polonia II jak do tej pory na boisku nie straciła żadnego punktu, a jedyna zabrana im zdobycz nastąpiła przy "zielonym stoliku" z powodu uchybień regulaminowych. Otrzymali walkower za wygrany mecz w 1 kolejce z Czarnymi Czerniejewo za grę nieuprawnionego zawodnika. Strata tym bardziej bolesna, że Czarni obecnie są liderem tabeli, jednak my coś o tym wiemy.... Natomiast sportowo to Polonia wiedzie prym w naszej grupie, zwyciężając zdecydowanie pozostałe mecze. Dlatego zadanie przed podopiecznymi Roberta Sytka i Roberta Zamiara bardzo trudne. Dodatkowo Pelikana przed tym spotkaniem dotknęły olbrzymie kłopoty kadrowe. Z powodu kontuzji nie wystąpią Hubert Świątnicki oraz Marcin Stupczyński, chorzy są Krzysztof Pietrzkiewicz, Maciej Białas i Kuba Januchowski, co stawia ich występ pod znakiem zapytania. Jakby tego było mało sprawy prywatne zatrzymały Patryka Stachowiaka, Zbyszka Kościańskiego oraz Patryka Szafrana. Działacze Pelikana zwrócili się nawet do kierownictwa Polonii z prośbą o przełożenie tego meczu, lecz gospodarze nie wyrazili aprobaty. Nie pozostaje nic innego jak jechać, walczyć i w tak trudnym momencie pokazać charakter tej drużyny.

Zbiórka zawodników w niedzielę o godz. 12.40 na Plantach.