JUNIORZY MINIMALNIE ULEGAJĄ LIDEROWI TABELI!

Kolejnej porażki doznali juniorzy Pelikana Niechanowo. Tym razem, po zaciętym meczu ulegli liderowi rozgrywek AP Błękitni Owińska.

Pelikan przez większą część meczu musiał "gonić" wynik, przegrywając do przerwy 1:3 po bramce Szymona Kosteckiego. W drugiej odsłonie zielono-czarni szybko zdobyli bramkę kontaktową po ładnej bramce Dominika Stempniaka. W tej fazie meczu młodzi gracze Pelikana przeważali i kwestią czasu wydawało się być doprowadzenie do remisu. Niestety wkrótce zawodnika gości faulował w polu karnym bramkarz Patryk Budzyński i sędzia podyktował rzut karny. "Jedenastkę" pewnie wykonał bramkarz zespołu gości i Pelikan znów musiał odrabiać dwubramkową stratę...  W 75 minucie kolejnego w tym meczu gola strzelił Dominik Stempniak i mieliśmy wynik 3:4. Takim też wynikiem zakończył się mecz a gospodarze ostatnie minuty musieli grać w osłabieniu po tym jak drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę otrzymał Kacper Boczkowski.

Było to niewątpliwie najlepsze spotkanie jakie w tym sezonie do tej pory rozegrali nasi Juniorzy. Należy mieć więc nadzieję na systematyczny progres sportowy.

Powiązana galeria: