ZMARŁ KRZYSZTOF DARSKI

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci wieloletniego opiekuna stadionu "Planty" w Niechanowie Pana Krzysztofa Darskiego. W skutek tragicznego wypadku odszedł od nas w wieku 59 lat. Ostatnie pożegnanie Ś.P. Krzysztofa Darskiego odbędzie się w sobotę 23 marca o godz. 12.00, w Kościele p.w. Św. Jakuba Apostoła w Niechanowie.

Krzysztof Darski od wielu lat był związany z Pelikanem, będąc oddanym opiekunem obiektu piłkarskiego w Niechanowie. Był świadkiem sukcesów takich jak awans do 3 ligi, ale również momentów gorszych, jak wycofanie zespołu z tychże rozgrywek. Charakteryzując "DYREKTORA" (bo tak go nazywano, nie lubił określenia "gospodarz obiektu") można śmiało stwierdzić, że był z klubem na dobre i na złe. Niestety od rundy wiosennej zabraknie jego charakterystycznej sylwetki krzątającej się po niechanowskim obiekcie. Ostatni "MECZ" w jego życiu okazał się przegrany, ale my "DYREKTORZE" obiecujemy wziąć rewanż na boisku....Spoczywaj w pokoju!

Pogrążonej w żałobie rodzinie oraz najbliższym cała społeczność Pelikana składa wyrazy szczerego współczucia.