TRWA RENOWACJA PŁYTY BOISKA NA PLANTACH

Letnia przerwa między sezonami to nie tylko odpoczynek dla zawodników i czas na regenerację sił. To także czas na zadbanie o kwestie infrastrukturalne stadionu na Plantach.

We wtorek na płycie boiska Pelikana Niechanowo trwały prace renowacyjne mające głownie na celu uzupełnienie brakujących połaci trawy. Po sezonie szczególnie "zużytym" rejonem boiska były oczywiście okolice obu bramek, a dokładniej pole tzw. "piątki". W tych miejscach wyłożona zostanie trawa z rolki, a przerwa w rozgrywkach pozwoli trawie odpowiednio się ukorzenić. W związku z tym podczas okresu przygotowawczego zawodnicy Pelikana mecze sparingowe rozgrywać na boiskach rywali. Podczas treningów natomiast wykorzystywane będą pełnowymiarowe bramki przenośne, które klub posiada w swoich zasobach.