PELIKAN ODWIEDZIŁ PRZEDSZKOLE

Dzisiaj, przedstawiciele Pelikana Niechanowo w osobach trenera grup młodzieżowych oraz zawodnika seniorów Andrzeja Stefańskiego, a także koordynatora grup młodzieżowych Karola Krzyżaniaka odwiedzili Przedszkole "Kajtek" w Niechanowie.

Podczas spotkania z przedszkolakami przeprowadzony został trening połączony z licznymi zabawami oraz konkursami. Celem odwiedzin przedstawicieli Pelikana było zachęcenie dzieci, po przez zabawę, do aktywności fizycznej. Chcieliśmy także "zarazić" pasją do piłki nożnej i opowiedzieć o naszym Klubie, który to już od 19 lat dumnie reprezentuję "Różaną Gminę" w rozgrywkach ligowych, a od 7 lat również prowadzi szkolenie dzieci. Było sporo pozytywnej energii, która przełożyła się na super zabawę. Dziękujemy Dyrekcji oraz Gronu Pedagogicznemu przedszkola za pomoc w organizacji zajęć. Nasza współpraca z organizacjami samorządowymi odbywa się na prawdę wzorowo. Pamiętajmy "ruch to zdrowie"