PELIKAN JEDZIE DO KLESZCZEWA PO PEŁNĄ PULĘ

Trzeci mecz rundy wiosennej czeka zespoły poznańskiej A - klasy w nadchodzący weekend. W ramach 16 kolejki sezonu 2018/2019 Pelikan Niechanowo uda się na mecz do Kleszczewa, gdzie w niedzielne popołudnie podejmowany będzie przez miejscową Clescevię. Początek spotkania o godz. 13.00.

W pierwszym jesiennym spotkaniu obu drużyn na niechanowskich Plantach to gospodarze wyszli zwycięsko z batalii, pokonując rywali pewnie 2:0. Teraz nadchodzi czas na rewanż na trudnym, kleszczewskim terenie, gdzie zawsze trzeba walczyć o swoje. Zielono - czarni są jednak rozpędzeni i cel na niedzielny mecz jest tylko jeden - 3 punkty.

Niestety ze składu na to spotkanie wypadł Andrzej Stefański, który nabawił się urazu mięśnia czworogłowego uda w meczu z KSGB Manieczki. Przerwa doświadczonego pomocnika oraz najskuteczniejszego strzelca zespołu w tym sezonie potrwa do 2 tygodni. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji trenera i gotowi na walkę przez pełne 90 minut meczu. Clescevia to zdecydowanie trudniejszy rywal aniżeli rezerwy Kłosa Zaniemyśl, czy KSGB Manieczki, dlatego poprzeczka na pewno wędruje w górę. Natomiast faworytem tego spotkania są niewątpliwie zielono - czarni, którzy czują moc i będą chcieli podtrzymać passę zwycięstw również w najbliższej kolejce.