NOWE OBLICZE OFICJALNEJ STRONY INTERNETOWEJ PELIKANA

Niezmiernie miło nam poinformować, iż ukończone zostały prace nad wdrożeniem nowej, ulepszonej oficjalnej witryny internetowej Pelikana Niechanowo. Strona cały czas jest dostępna za pośrednictwem portalu futbolowo.pl z tą różnicą, iż posiadamy własną domenę. Od teraz znajdziecie nas pod adresem www.pelikanniechanowo.pl. Cały czas działać będzie również "stary" adres www.pelikanniechanowo.futbolowo.pl, który przeniesie użytkownika pod wskazaną wyżej domenę.

Nowa strona to niejako zwiastun nowej historii pisanej na kartach klubu z Niechanowa. Zamyka ona okres minionych lat i wkracza w nowe, miejmy nadzieje owocne lata funkcjonowania klubu z "Plant". Prace nad jej wdrożeniem trwały już od dłuższego czasu, aż w końcu w połowie lipca udało się "przepiąć" na nową stronę. Archiwum wiadomości cały czas dostępne będzie pod adresem starej strony, który brzmi: www.pelikanniechanowo.s.futbolowo.pl. Znajdziecie tam informacje z minionego okresu, do sezonu 2016/2017 włącznie. Bieżące informacje pojawiać będą się już pod nowym (starym) adresem. Mamy nadzieje , że nowa szata graficzna strony znajdzie Wasze uznanie i będzie równie często odwiedzana.