DAWID POŁATYŃSKI ZAGRA W PELIKANIE

Pelikan Niechanowo pozyskał pierwszego nowego gracza przed rozpoczynającym się 19 sierpnia sezonem, w którym zielono - czarni walczyć będą o awans do klasy okręgowej. W sezonie 2017/2018 graczem Pelikana będzie utalentowany młodzieżowiec Dawid Połatyński!

Dawid ma 19 lat i na boisku jest nominalnym środkowym pomocnikiem. Do Pelikana przechodzi na zasadzie rocznego wypożyczenia z MKS Mieszko Gniezno. Działacze klubu z Niechanowa mając na względzie wzmocnienie linii pomocy, już od jakiegoś czasu przyglądali się temu zawodnikowi, który na wiosnę głównie występował w zespole juniorów starszych klubu ze "Strumykowej". Należy nadmienić jednak, że jesienią podczas derbów Mieszko - Pelikan w Gnieźnie, Połatyński zagrał w wyjściowym składzie ekipy z "Grodu Lecha". Poza występami w Mieszku Dawid reprezentował także barwy KS-u Gniezno. Nowy zawodnik dołączy do drużyny w sierpniu, gdyż obecnie przebywa poza granicami kraju. Witamy na pokładzie!