ADAM GARCZYK WZMACNIA RYWALIZACJĘ WŚRÓD BRAMKARZY!

Kolejny ruch transferowy na gorącym, niechanowskim terenie doszedł do skutku. Do zespołu Pelikana dołącza doświadczony bramkarz Adam Garczyk, który przechodzi z Lechii Kostrzyna na zasadzie wolnego transferu.

Adam ma bogate, piłkarskie CV. Reprezentował do tej pory m.in takie kluby jak: Vitcovię Witkowo, Huragan Pobiedziska, Zjednoczonych Trzemeszno, Lechitę Kłecko, czy wspomnianą Lechię Kostrzyn. Zapisał na Swoim koncie również jednorundowy epizod w Pelikanie, gdy ten występował jeszcze w B-klasie (2009 rok). Z zespołem Damiana Łukasika trenuje od pierwszego tygodnia przygotowań i ma za sobą występ w sparingu z juniorami Mieszka, gdzie spisał się pozytywnie. Dołącza do dwójki bramkarzy Pelikana Patryka Szafrana i Bartosza Jaworskiego, aby rywalizować o miano tego pierwszego w rozgrywkach ligowych. Witamy w zespole i życzymy każdego występu na "zero" z tyłu.