ZWYCIĘSTWO I PORAŻKA MŁODZIEŻOWCÓW NA ZAKOŃCZENIE SEZONU

W ostatniej kolejce ligowej nasze zespoły młodzieżowe miały podejmować na własnych boiskach zespoły KS Łopuchowo oraz Mieszko Gniezno.

Niestety ligowi rywale młodzików nie dotarli do Niechanowa. Walcząca już tylko o honor drużyna z Łopuchowa oddała mecz walkowerem. Szkoda. Ostatecznie Pelikan zainkasował trzy punkty i w końcowej tabeli zajął 3 miejsce. Młodzi piłkarze z Niechanowa w zamian odbyli kolejną jednostkę treningową grając wewnętrzny test mecz.

Na mecz w komplecie stawili się za to orlicy Mieszka Gniezno. Lokalny rywal, podrażniony stratą punktów w pierwszym meczu obu drużyn, przyjechał do Cielimowa z chęcią zwycięstwa. Sztuka ta udała się Mieszkowcom nadspodziewanie łatwo. Mecz zakończył się ich zwycięstwem 5:0. Podopieczni Andrzeja Stefańskiego byli wyraźnie ospali i nie podjęli walki.  Poza tym popełniali sporo błędów w obronie. Nasz zespół w swoim debiutanckim sezonie zajął 4 miejsce w ligowej tabeli.

W poniedziałek 25 czerwca odbędą się ostatnie treningi przed krótką przerwą wakacyjną. Na godzinę 18:00 zaplanowano spotkanie wszystkich zawodników oraz trenerów podsumowujące sezon. Na zakończenie zaplanowano wspólne grillowanie oraz słodki poczęstunek.