WYJAZD DO DOLSKA PO ODZYSKANIE PEWNOŚCI SIEBIE

Kolejny mecz w ramach 18 kolejki ligowej czeka zespół Pelikana Niechanowo. Zielono - czarni walczący o awans do klasy okręgowej wyjeżdżają w sobotę do Dolska, aby rywalizować z miejscową Zawiszą o pełną pulę. Początek spotkania o godz. 16.00.

Wśród podopiecznych Damiana Łukasika panuje atmosfera chęci pokazania swoich pełnych możliwości, która zdeterminowana została ostatnim "przegranym" remisem z Polonią Poznań. Teraz miejsca na błędy już nie ma, dlatego mecz ten jest szalenie istotny pod kątem powrotu na zwycięską ścieżkę. Do kadry powraca Andrzej Stefański, a ubywają z niej niestety Przemysław Wiśniewski, który pauzuje za kartki oraz Patryk Jarzyński z osobistych powodów.  Niezdolny do gry jest również cały czas Maciej Białas, borykający się z urazem stawu skokowego.

Sobotni rywal Zawisza Dolsk  piastuje w tabeli 11 miejsce z dorobkiem 14 punktów. Zdecydowanym faworytem tego starcia jest Pelikan, jednak należy udowodnić to na murawie w Dolsku.