DAMIAN ŁUKASIK TRENEREM MŁODZIKÓW STARSZYCH

W dniu dzisiejszym nastąpiła zmiana na stanowisku trenera młodzików starszych Pelikana Niechanowo. Nowym szkoleniowcem najstarszej spośród grup młodzieżowych Pelikana został trener pierwszego zespołu Damian Łukasik.

Trenera Damiana Łukasika specjalnie przedstawiać nie trzeba. Były wielokrotny reprezentant Polski, wielokrotny zdobywca mistrzostwa oraz pucharu Polski z Lechem Poznań, ikona tego klubu (245 występów), a od lipca 2018 roku trener seniorów Pelikana Niechanowo. Teraz dodatkowo poprowadzi zespół młodzików D1, czyli najstarszą z drużyn młodzieżowych. Dla zawodników to niebagatelna szansa na rozwój oraz zaczerpnięcie od trenera boiskowego doświadczenia i wiedzy. Trener Łukasik posiada licencję trenerską UEFA "A", a jego inklinacje do pracy z młodzieżą za pewne znajdą odzwierciedlenie w naszym Klubie. Trenerowi życzymy powodzenia!

Na stanowisku zastąpi dotychczasowego szkoleniowca Piotra Tamula, który definitywnie żegna się z Klubem z Plant, również jako trener grupy Żak i Członek Zarządu. Zarząd dziękuję za półtoraroczną pracę na rzecz Pelikana, życząc powodzenia w dalszej przygodzie z pracą trenera.